پخش ویدیو
استاپ‌موشن

جرثقیل ساز و باز

یکی از بهترین راه‌های تجربه و رشد مهارت‌های کودکان، باز و بسته کردن اسباب‌بازی‌های قابل مونتاژ است.

جرثقیل سازوباز یکی از محصولات نیکوتویز، مناسب برای کودکان 3 سال و بالاتر می‌باشد.

دسته‌بندی سنی

اسباب‌بازی‌های کودکان

محصولات نیکو تویز

پرفروش‌ترین اسباب‌بازی‌ها

محصولات ما
  • محصولات ما

آتش نشانی کوچولو

اسباب بازی آتش نشانی کوچولو یکی از اسباب‌بازی‌هایی است که کودکان می‌توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. از آنجایی که این اسباب‌بازی از ساختار بسیار ساده‌ای تشکیل شده است، بنابراین کودکان به راحتی می‌توانند با آن بازی کرده و آن را حرکت دهند.

آمبولانس

اسباب بازی آمبولانس یکی از اسباب‌بازی‌هایی است که کودکان می‌توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. از آنجایی که این اسباب‌بازی از ساختار بسیار ساده‌ای تشکیل شده است، بنابراین یک اسباب بازی ایمن است و کودکان به راحتی می‌توانند با آن بازی کرده و آن را حرکت دهند.

اتوبوس مدرسه

اسباب بازی اتوبوس مدرسه یکی از اسباب‌بازی‌هایی است که کودکان می‌توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. از آنجایی که این اسباب‌بازی از ساختار بسیار ساده‌ای تشکیل شده است، بنابراین کودکان به راحتی می‌توانند با آن بازی کرده و آن را حرکت دهند.

تراکتور مزرعه

اسباب بازی تراکتور مزرعه یکی از اسباب‌بازی‌هایی است که کودکان می‌توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. از آنجایی که این اسباب‌بازی از ساختار بسیار ساده‌ای تشکیل شده است، بنابراین کودکان به راحتی می‌توانند با آن بازی کرده و آن را حرکت دهند.

جرثقیل ساز و باز

کودکان به دنبال کشف دنیای اطراف خود هستند و یکی از راه‌های تجربه و رشد مهارت‌های کودکان باز و بسته کردن اسباب‌بازی‌های آنهاست. جرثقیل سازوباز برای کودکان 3 سال و بالاتر مناسب می‌باشد. این محصول از 34 قطعه تشکیل شده است که با پیچ‌های پلاستیکی به طور کامل باز و بسته می‌شود. این محصول در رده محصولات آموزشی و فکری قرار می‌گیرد.

قایق

اسباب بازی قایق یکی از اسباب بازی‌هایی است که کودکان می‌توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. از آنجایی که این اسباب بازی از ساختار بسیار ساده‌ای تشکیل شده است، بنابراین بسیار ایمن است و کودکان به راحتی می‌توانند با آن بازی کرده و آن را حرکت دهند.

آخرین نظرات ما را بررسی کنید

نظرات مشتریان ما